Flexibilné stravovanie & IIFYM: Ako to celé vzniklo a prečo je to mnohými stále nepochopené?
13:34
Podcast: Fitclan

Flexibilné stravovanie & IIFYM: Ako to celé vzniklo a prečo je to mnohými stále nepochopené?

28.06.2021
Niektorí si myslia, že IIFYM je trend, ktorý vznikol vďaka Instagramu. Rok 1979 by však mnohí asi nečakali. Pozrieme sa, kde, za akých okolností a s akým úmyslom vzniklo flexibilné stravovanie, skratka IIFYM a čo všetko sa udialo až do roku 2021. Uži si nový diel Fitclan podcastu.
 

Podcast Fitclan je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Fitclan
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.