#005_Greenwashing – nedajte sa o**bat!
30:36

#005_Greenwashing – nedajte sa o**bat!

16.02.2021
Greenwashing na nás striehne na každom rohu. Dnes značky zelené klamstvá využívajú sofistikovanejšie ako kedykoľvek predtým. Existuje na to len jediný liek a to vedieť viac a stať sa uvedomelým zákazníkom. V tejto epizóde si spomenieme zopár najbizarnejších príkladov od značiek, ktoré všetci poznáme a povieme si aj to, ako sa greenwashingu dá úspešne vyhnúť.

Podcast Fashion Session je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.