Fashion Session

Fashion Session

Fashion Session, prvý slovenský podcast, vďaka ktorému spoznáte príbeh svojho oblečenia, vám prináša Zuzana Dutková a Natália Pažická. Poďte s nami odhaliť kde, ako a kto naše a vaše oblečenie vyrába. S Fashion Session sa môžete rozhodnúť, či chcete byť súčasťou problému, alebo súčasťou riešenia.

Podcast Fashion Session je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód

Nezaradené (2 epizódy)
00:56:10
  
pred 13 hodinami

#001_Odevný priemysel – kde je problém?

Hovorí sa, že odevný priemysel patrí medzi TOP znečisťovateľov, takže ak v tejto chvíli (alebo ktorejkoľvek inej) máte oblečený nejaký kúsok, tento problém sa týka aj vás. Dokonca aj vtedy, ak nie ste milovník fashion tak ako my. Taká je pravda, priatelia. S dostatkom informácií však môžete byť súča...
00:23:01
  
11.01.2021

#000_Intro

Každá z nás si ide vlastnou cestou a aj naše stretnutie s udržateľnou módou prebiehalo rozdielne. Zuzka sa s ňou spoznala cez prvé ozajstné upratanie šatníka a Natka cez oči otvárajúci zážitok z čínskej továrne. Naše cesty sa však stretli a spoločný záujem o zodpovedný odevný priemysel nás dostal až...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK