#014_O GOTS certifikácii S Drahošom Šišovičom Z Merchyou
38:03

#014_O GOTS certifikácii S Drahošom Šišovičom Z Merchyou

11.05.2021
Global Organic Textile Standard (GOTS) je medzinárodný certifikát, ktorý zaručuje najvyšší štandard a zaisťuje prísnu kontrolu výroby z ekologického aj etického hľadiska. Nahliadnite s nami do procesu získavania GOTS certifikátu s Drahošom Šišovičom z MERCHYOU - prvej a zároveň jedinej textilnej tlačiarne na Slovensku a v Česku, ktorá prináša možnosť GOTS certifikovanej potlače.

Podcast Fashion Session je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.