#009_Bavlna a jej vplyv na životné prostredie
39:40

#009_Bavlna a jej vplyv na životné prostredie

23.03.2021
80% Slovákov si myslí, že bavlna je udržateľný materiál, ale je to naozaj tak? Prevedieme vás dopadmi pestovania bavlny na životné prostredie a pripomenieme si aj fakt, že na výrobu 1 trička sa minie viac ako 2 700 litrov vody.

Podcast Fashion Session je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.