#010_Bavlna a jej vplyv na životy ľudí
25:33

#010_Bavlna a jej vplyv na životy ľudí

30.03.2021
Prevedieme vás dopadmi pestovania bavlny na životy ľudí, ktorí ju pre nás pestujú v novodobom otroctve. Pripomenieme vám, aj to, že sa pri jej pestovaní stále používajú chemikálie, ktorých 1 kvapka dokáže zabiť dospelého človeka. Ukážeme si, že bavlna je s otroctvom spätá od svojho začiatku, a že sa toho dodnes veľa nezmenilo.

Podcast Fashion Session je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.