#001_Odevný priemysel – kde je problém?
56:10

#001_Odevný priemysel – kde je problém?

19.01.2021
Hovorí sa, že odevný priemysel patrí medzi TOP znečisťovateľov, takže ak v tejto chvíli (alebo ktorejkoľvek inej) máte oblečený nejaký kúsok, tento problém sa týka aj vás. Dokonca aj vtedy, ak nie ste milovník fashion tak ako my. Taká je pravda, priatelia. S dostatkom informácií však môžete byť súčasťou riešenia.

Podcast Fashion Session je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.