Evita na Exprese - Lukáš Adamec
19:25

Evita na Exprese - Lukáš Adamec

10.11.2017
Vyhral Superstar, istú dobu pôsobil aj ako moderátor zábavnej show. Reč je o spevákovi Lukášovi Adamcovi, ktorý bol ďalším hosťom v Evitinej talkshow. Ten jej porozprával aký je vďačný za Superstar, o deťoch, ale aj o tom, ako budú tráviť Vianoce. Vypočujte si celý rozhovor.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.