Evita na Exprese

Evita na Exprese

Talkshow s moderátorkou Evitou Urbaníkovou nielen so známymi osobnosťami, ale aj ľuďmi, ktorí sú odborníkmi vo svojej oblasti. Každú nedeľu od 11:00 do 12:00.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (288 epizód)

00:33:20
  
pred 2 dňami

K peniazom treba pristupovať vybalansovane, tvrdí Helena Tomková

Evita tentokrát vo svojej talkshow privítala slovenskú moderátorku Helenu Tomkovú, ktorá sa vrátila na televízne obrazovky v novej relácii, kde sa dozvieme všetko o peniazoch. Viete, koľko by ste mali mať našetrené dopredu? Vypočujte si, ako by mal vyzerať zdravý či triezvy prístup k peniazom.
00:38:15
  
09.04.2021

Václav Faltus: Najlepšia káva je tá, ktorá chutí práve vám

Už ste dnes mali svoju šálku kávy? Ak nie, vychutnajte si ju pri tom najpovolanejšom podcaste - Evita sa vo svojej talkshow rozprávala s odborníkom na kávu, Václavom Faltusom. Kávu si vie nielen vychutnať, ale aj zomlieť. Je totiž majiteľom najväčšej remeselnej pražiarne kávy na Slovensku.
00:37:59
  
26.02.2021

Zuzana Belohorcová: Deti chceme vychovávať v dobrom a bezpečnom prostredí

Jej tvár znie skutočne povedome, Evita privítala v štúdiu Zuzanu Belohorcovú, ktorá sa momentálne nachádza na Slovensku pre natáčanie televízneho projektu. Evita sa so Zuzkou rozprávala o živote, rodine, práci, cestovaní, či o situácii v súvislosti s koronavírusom v jej novom bydlisku – Španielsku.
00:19:15
  
12.02.2021

Láska v čase korony - Valentínsky špeciál Evity Twardzik

Zoznámiť sa s niekým novým v čase pandémie je náročné. Ale nie nemožné! Evita chcela spoznať vaše príbehy lásky, ktoré sa začali práve v čase korony. Ďakujeme za všetky príbehy, ktoré ste nám napísali. Vypočujte si: Ako Viktóriu z Hlohovca pozval Milan na rande vetou „Vytrháš mi obočie?“ Ako Karin...
00:46:18
  
04.01.2021

Ak ženy dávajú na posledné miesto seba, tak sa zmena urobiť nedá

„Žena si musí dať na prvé miesto seba, ak je ona spokojná, všetci sú spokojní.“ Evita sa rozprávala s koučkou Katarínou Zacharovou, ktorá je zakladateľkou hnutia RealWoman, prostredníctvom ktorého pomáha ženám nájsť ich vnútornú silu.
00:38:35
  
11.12.2020

Maťo Ďurinda: Spravili sme vinylovú výberovku s najlepšími pesničkami Tublatanky

„Na našich pesničkách sa autorsky podieľa aj moja manželka, na čo som veľmi hrdý,“ prezradil Maťo Ďurinda. Spevák skupiny Tublatankabol tentokrát hosťom u Evity a porozprával jej, ako trávia s rodinou Vianoce. Ako vyučený farmaceut prezradil svoj pohľad na situáciu okolo pandémie a tiež to, na aké h...
00:32:32
  
04.12.2020

Miro Jaroš chystá pre fanúšikov veľké prekvapenie. A zadarmo!

„Vytvorím a zaplatím online koncert pre mojich fanúšikov, ktorý dostanú odo mňa ako pozornosť,“ preradil Miro Jaroš. Známy spevák porozprával Evite o jeho novej knihe Sny sa plnia, o novom albume, ktorý pre zmenu venoval dospelým a o tom ako bude tráviť Vianoce. Viac sa dozvieš v rozhovore.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK