Evita na Exprese

Evita na Exprese

Talkshow s moderátorkou Evitou Urbaníkovou nielen so známymi osobnosťami, ale aj ľuďmi, ktorí sú odborníkmi vo svojej oblasti. Každú nedeľu od 11:00 do 12:00.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (325 epizód)

33:24
  
12.11.2021

„Hip-hop má svoje pravidlá a decká to chcú,“ hovorí Laci Strike

Z tanečníka telocvikár?! Laci Strike rozbehol projekt, v ktorom vyškolení lektori učia deti tancovať v rámci telesnej výchovy na základných školách. Evita okrem toho zisťovala čo má Laci nové, ako sa im darí v pandémii alebo čomu sa venujú ich deti, a dozvedela sa tiež, že break dance bude na olympi...
31:58
  
22.10.2021

„U nás v kabarete diváci nie sú pasívni,“ hovorí Lucka Siposová

„Čo tu dnes zažijem s tými ľuďmi?“ je otázka, ktorú si pred každým kabaretným vystúpením pokladá slovenská herečka Lucka Siposová. Lucka je okrem iného vášnivá cestovateľka a o jej nezabudnuteľných momentoch z ciest, ale aj z kabaretu sa dozviete v novej časti Evitinej tolkšou.
36:03
  
18.10.2021

„Čokoľvek urobím inak, je vlastne posun hore,“ hovorí Šoko

S humorom dodáva, že začal tým, že si latku položil na zem, takže sa nedá podliezť. 😊 Juraj Šoko Tabáček je otec, herec, najlepší ,,nelezúci lezec“, snoubordista, a aj domáci kutil. Viete, aký je momentálne jeho najväčší problém na chalupe? Prezradil to našej Evite.
30:26
  
13.08.2021

,,Každý koktail má svoj príbeh,“ hovorí barman Miro Telehanič

O tom, čo barmani robia keď má hosť dosť, o kokteilových klasikách, ale aj špecialitkách, o zážitkoch za barom a o svetovom barmanstve sa tentokrát s Evitou rozprával Miro Telehanič. Miro pochádza zo Sniny, kde založil vlastný biznis, a patrí do TOP 8 barmanov sveta.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.