Evita na Exprese

Evita na Exprese

Talkshow s moderátorkou Evitou Urbaníkovou nielen so známymi osobnosťami, ale aj ľuďmi, ktorí sú odborníkmi vo svojej oblasti. Každú nedeľu od 11:00 do 12:00.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (299 epizód)

22:15
  
18.07.2021

Zuzka Smatanová ako profesionálna ilustrátorka

Ako profesionálnu hudobníčku ju všetci poznáme, a v tomto podcaste nám viac priblíži svoju vášeň k maľovaniu. Dozvedela sa Evita všetko, čo chcela vedieť o Zuzkinom maľovaní? Prezradila Zuzka meno slovenského spisovateľa, pre ktorého ilustrovala detskú knižku?
30:21
  
06.07.2021

Dobrá nálada Zuzky Porubjakovej je nákazlivá

Zuzka má nielen očarujúci úsmev, ale aj vysmiate srdce a nákazlivú dobrú náladu. Dokáže sa na ňu niekto hnevať? Toto aj mnoho ďalšieho o Zuzkinom živote si môžete vypočuť v rozhovore.
24:42
  
23.06.2021

Evita s Kvetkou Horváthovou

Dve moderátorky debatovali o tom, kam sa Kvetka chystá tento rok na dovolenku, ako pandémia ovplyvnila televízne moderovanie, ale aj o tom, že prevencia je dôležitá. Vypočujte si všetko, čo ste chceli vedieť o Kvetke Horváthovej.
28:05
  
14.06.2021

Jakub Vanek o skleróze multiplex

Predstavte si, že by ste mali permanentne opicu. Nemyslíme to zviera, ale ten stav. Evita tentokrát na vážnejšiu nôtu, lebo aj takáto permanentná ,,opica" môže byť jedným zo sprievodných znakov ochorenia s názvom skleróza multiplex. Evita sa včera vo svojej talkshow dozvedela všetko, čo o tomto och...
34:03
  
07.06.2021

Adela Vinczeová: S Viktorom sme chalupári len naoko

Má Adela Vinczeová ,,hviezdne maniere“? K jednému sa priznala - a týka sa hudby. Evita s Adelou diskutovali o živote po štyridsiatke, o živote v pandémii, o ekológii, politike, aj o tom, ako sa Vinczeovci majú a čo majú nové – napríklad aj veľmi špecifickú chalupu.
29:40
  
24.05.2021

Nie je dôvod prehrávať, tvrdí Peter Nagy

Sme starí na rozprávky, ale mladí na prehry - to stále platí, tvrdí Peter Nagy. Na každú otázku dokáže odpovedať textom svojej piesne. Či starej, alebo novej. S Evitou sa rozprávali o tom, čo má v živote nové a ako ho pandémia inšpirovala k vzniku nového albumu Petrolej.
32:51
  
17.05.2021

Carpe Diem, tvrdí psychiatrička Jana Feldmarová

Evita sa tentokrát dozvedela všetko, čo chcela vedieť o psychickom zdraví. S psychiatričkou doktorkou Janou Feldmarovou sa okrem iného rozprávali aj o tomto psychicky náročnom období a o tom, ako ho zvládnuť.
33:20
  
07.05.2021

K peniazom treba pristupovať vybalansovane, tvrdí Helena Tomková

Evita tentokrát vo svojej talkshow privítala slovenskú moderátorku Helenu Tomkovú, ktorá sa vrátila na televízne obrazovky v novej relácii, kde sa dozvieme všetko o peniazoch. Viete, koľko by ste mali mať našetrené dopredu? Vypočujte si, ako by mal vyzerať zdravý či triezvy prístup k peniazom.
32:04
  
23.04.2021

Červený nos je štít, tvrdí umelecký riaditeľ OZ ČERVENÝ NOS Clowndoctors

Evita sa rozprávala s Pavlom Mihaľákom, umeleckým riaditeľom Občianskeho združenia ČERVENÝ NOS Clowndoctors a dozvedela sa všetko, čo chcela vedieť o klaunoch v nemocniciach. Klaunujú nielen na onkológiách pre deti, ale aj pre dospelých, či na ďalších oddeleniach alebo v domovoch pre seniorov. Okr...
38:15
  
09.04.2021

Václav Faltus: Najlepšia káva je tá, ktorá chutí práve vám

Už ste dnes mali svoju šálku kávy? Ak nie, vychutnajte si ju pri tom najpovolanejšom podcaste - Evita sa vo svojej talkshow rozprávala s odborníkom na kávu, Václavom Faltusom. Kávu si vie nielen vychutnať, ale aj zomlieť. Je totiž majiteľom najväčšej remeselnej pražiarne kávy na Slovensku.
37:59
  
26.02.2021

Zuzana Belohorcová: Deti chceme vychovávať v dobrom a bezpečnom prostredí

Jej tvár znie skutočne povedome, Evita privítala v štúdiu Zuzanu Belohorcovú, ktorá sa momentálne nachádza na Slovensku pre natáčanie televízneho projektu. Evita sa so Zuzkou rozprávala o živote, rodine, práci, cestovaní, či o situácii v súvislosti s koronavírusom v jej novom bydlisku – Španielsku.
19:15
  
12.02.2021

Láska v čase korony - Valentínsky špeciál Evity Twardzik

Zoznámiť sa s niekým novým v čase pandémie je náročné. Ale nie nemožné! Evita chcela spoznať vaše príbehy lásky, ktoré sa začali práve v čase korony. Ďakujeme za všetky príbehy, ktoré ste nám napísali. Vypočujte si: Ako Viktóriu z Hlohovca pozval Milan na rande vetou „Vytrháš mi obočie?“ Ako Karin...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK