Jakub Vanek o skleróze multiplex
28:03

Jakub Vanek o skleróze multiplex

14.06.2021
Predstavte si, že by ste mali permanentne opicu. Nemyslíme to zviera, ale ten stav. Evita tentokrát na vážnejšiu nôtu, lebo aj takáto permanentná ,,opica" môže byť jedným zo sprievodných znakov ochorenia s názvom skleróza multiplex. Evita sa včera vo svojej talkshow dozvedela všetko, čo o tomto ochorení a jeho liečbe chcela vedieť. Jej hosťom bol náš bývalý kolega Jakub Vanek, ktorý založil občianske združenie Future Generation, na pomoc ľuďom s nevyliečiteľnými chorobami.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.