Evita na Exprese: Hanka Lasicová a Katka Mikuliková
22:29

Evita na Exprese: Hanka Lasicová a Katka Mikuliková

01.02.2019
Scenáristky seriálu Oteckovia Hanka Lasicová a Katka Mikuliková. Evitu zaujímalo, či babám volajú aj  bežní ľudia, aby urobili nejakú zmenu v seriáli , ale aj to kde sa inšpirujú a kto všetko im pri tvorení seriálu pomáha.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.