Egokoučka Andrea Vadkerti sa na Slovensko vracia pre ponuky, ktoré sa neodmietajú
44:56

Egokoučka Andrea Vadkerti sa na Slovensko vracia pre ponuky, ktoré sa neodmietajú

21.08.2020
Andrea Vadkerti si po odchode zo Slovenska našla takú prácu, ktorú môže vykonávať hocikde - začala sa venovať egokoučingu. Evite porozprávala, aké výhody a nevýhody má život v zahraničí, ale aj to, že sa momentálne vracia na Slovensko pre pracovné príležitosti, ktoré nemohla odmietnuť.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.