Herečka a matka Mirka Partlová dáva pri výchove dieťaťa prednosť intuícii
33:42

Herečka a matka Mirka Partlová dáva pri výchove dieťaťa prednosť intuícii

29.01.2021
Herečka Mirka Partlová bola hosťom u Evity a porozprávala jej o tom, ako si užíva materskú, prečo prešla z vegánstva naspäť k živočíšnym produktom a veľa ďalších zaujímavých vecí. Vypočuj si príjemný rozhovor. Zdroj foto: instagram

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.