Judita Hansman: Najnepríjemnejšia vec môjho povolania nie je samotná práca, ale čakanie na ňu
44:23

Judita Hansman: Najnepríjemnejšia vec môjho povolania nie je samotná práca, ale čakanie na ňu

15.03.2021
"Keďže robím prácu, ktorá ma mimoriadne baví, v podstate mám víkend stále. Pracovný, ale mám ho." Slovenská herečka Judita Hansman je od narodenia veľmi aktívna, rozprávala Evite o svojej prvej práci – herectve, aj druhej - práci v dabingu. Dámy prebrali aj nový seriál, v ktorom Judita hrá, knihu, ktorú s partnerom Ferkom vydali, či to, ako vyzerá jej pečenie.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.