Alena Krčová: Najhoršie chvíle sú, keď počujete operátora, ako niekomu cez telefón zachraňuje život
35:27

Alena Krčová: Najhoršie chvíle sú, keď počujete operátora, ako niekomu cez telefón zachraňuje život

19.03.2021
Tentokrát na vážnu nôtu - Evita sa rozprávala s Alenou Krčovou, hovorkyňou Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky. Práca operátorov na tiesňovej linke 155 je náročná nielen v tomto pandemickom čase. Operátori sú psychológovia, menežéri, ale v prvom rade odborníci a zdravotnícki profesionáli.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.