Marcel Ochránek prešiel z huslí na herectvo, lebo "hrdzavých hercov bolo málo"
30:39

Marcel Ochránek prešiel z huslí na herectvo, lebo "hrdzavých hercov bolo málo"

31.07.2020
„Kedysi som hrával na husle. Mama v tom ale nevidela zmysel, tak sa ma opýtala, či by som radšej nechcel byť hercom, pretože hrdzavých hercov je málo. Tak som to vyskúšal a zobrali ma.“ Marcel Ochránek je slovenský herec, ktorého môžete poznať z divadiel a televízie. S Evitou sa rozprával o svojich začiatkoch, ako trávi leto a ktoré predstavenia sa oplatí vidieť.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.