Evita na Exprese - Alexander Bárta
21:04

Evita na Exprese - Alexander Bárta

19.01.2018
Slovenský herec Alexander Bárta sa spoločne s Evitou porozprával aj túto nedeľu a prezradil niečo zo svojho súkromia. Jeho obľúbenou dovolenkou destináciou je ostrov Hvar, kde pravidelne trávi leto. Okrem toho prezradil aj to na čo má talent jeho dcéra Ester a ako trávi voľné chvíle. Vypočujte si celý rozhovor.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.