Týždeň som žil z toho, keď som mal zapísaný termín koncertu v kalendári, povedal Adam ďurica
30:37

Týždeň som žil z toho, keď som mal zapísaný termín koncertu v kalendári, povedal Adam ďurica

20.11.2020
„Chcem, aby si moje deti vybrali sami cestu, či chcú byť umelci alebo nie.“ prezradil Adam Ďurica. Známy spevák Evite porozprával, ako zvláda obdobie bez koncertovania, či má pripravené nové pesničky a aké je to byť dvojnásobným otcom.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.