Evita Na Exprese - Andrej Bičan
15:30

Evita Na Exprese - Andrej Bičan

30.01.2017
Hosťom v Evitinej talkshow Všetko čo som vždy chcela vedieť bol moderátor a zabávač Andrej Bičan. Evita z neho vytiahla informácie o tom ,že sa nechcel ženiť, prezradil aj to aký je manžel a že podľahol silám počítačových hier. Vypočujte si celý rozhovor. https://www.expres.sk/89801/vsetko-co-som-vzdy-chcela-vediet-andrej-bican/

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.