Nie je dôvod prehrávať, tvrdí Peter Nagy
29:40

Nie je dôvod prehrávať, tvrdí Peter Nagy

24.05.2021
Sme starí na rozprávky, ale mladí na prehry - to stále platí, tvrdí Peter Nagy. Na každú otázku dokáže odpovedať textom svojej piesne. Či starej, alebo novej. S Evitou sa rozprávali o tom, čo má v živote nové a ako ho pandémia inšpirovala k vzniku nového albumu Petrolej.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.