Evita na Exprese - Miriam Jarošová
28:00

Evita na Exprese - Miriam Jarošová

03.03.2017
Evita na Exprese privítala meteorologičku Miriam Jarošovú, ktorú môžete každý piatok počuť v Hemendexe s predpoveďami počasia na víkend. Okrem toho ju môžete poznať aj z televízie JOJ. Evita sa jej však nepýtala na to, aké bude počasie. Zaujímalo ju, čo ju v detstve inšpirovalo, aby sa stala meteorologičkou, čo sa stane, keď sa pri predpovedi pomýli a aj aký je rozdiel medzi rosničkou a meteorologičkou. Vypočujte si celý rozhovor Evity s Miriam Jarošovou. https://www.expres.sk/93469/vsetko-co-som-vzdy-chcela-vediet-miriam-jarosova/

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.