Tlmočníčka Agáta Čermáková o tom, aké náročné je pohotovo reagovať na preklad do posunkovej reči
28:25

Tlmočníčka Agáta Čermáková o tom, aké náročné je pohotovo reagovať na preklad do posunkovej reči

13.03.2020
Agáta Čermáková je tlmočníčka do posunkového jazyka a porozprávala Evite, aké je náročné pohotovo reagovať, keď si ľudia skáču do reči, že existuje medzinárodný posunkový jazyk a mnoho ďalších informácií zo sveta nepočujúcich.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.