Ľubica Čekovská neuznáva multitasking, plne sa sústredí len na jednu vec
33:04

Ľubica Čekovská neuznáva multitasking, plne sa sústredí len na jednu vec

27.11.2020
„Keď niečo robím, tak sa plne sústredím iba na tú jednu vec, neuznávam multitasking.“ povedala Ľubica Čekovská. Hudobná skladateľka sa s Evitou rozprávala o opere, o projektoch na ktorých pracuje a ako bude tráviť Vianoce.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.