Až 70% ľudí si nepamatá, čo dostali minulý rok na Vianoce od najbližších, hovorí Martina Valachová
46:00

Až 70% ľudí si nepamatá, čo dostali minulý rok na Vianoce od najbližších, hovorí Martina Valachová

16.10.2020
"Až 70% ľudí si nepamatá, čo dostali minulý rok na Vianoce od najbližších," hovorí Martina Valachová. Tá Evite prezradila viac o tom, ako hospodáriť s našimi peniazmi a o tom, ako pomáha ľudom po 40-tke nájsť si zamestnanie.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.