Evita na Exprese: Števo Eisele
23:37

Evita na Exprese: Števo Eisele

06.08.2018
Evitiným hosťom bol komentátor Formuly 1 Števo Eisele. Nazriete do zákulisia najprestížnejších motoristických pretekov a dozviete sa aj to, že jazdcom nestačí iba krútiť volantom. Nie sú to len šoféri, ale vrcholoví športovci. Počas jedného preteku vytlačia nohami až 65.000 kilogramov.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.