After
21:45

After

28.01.2021
Jedna z najčastejších chýb, ktorú študenti robia pri slove after je, že si ho prekladajú ako "potom" a tým vzniká chybné použitie vo vete.Napr.Čítam si knihu a potom idem spať.I read a book after I go to bed. -WRONGI read a book after that I go to bed. - RIGHTVeta "I read a book after I go to bed." znamená "Čítam si knihu po tom čo idem do postele.". Takže jedno chybné použite after môže zmeniť význam vety.V tomto podcaste si teda povieme správne použitie after, after that a after all.Contact:www.spikuj.skenglishteacherviliam@gmail.comwww.facebook.com/EnglishTeacherViliamwww.instagram.com/english_teacher_viliamwww.tiktok.com/@englishteacherviliamhttps://twitter.com/spikuj_skSupport the show (https://www.buymeacoffee.com/TeacherViliam)

Podcast English Teacher Viliam Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Viliam
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.