Get (part1)
25:54

Get (part1)

01.06.2021
Sloveso get je jedno z najčastejšie používaných slov v angličtine. Význam slovesa get sa mení v závislosti od slov použitých po ňom. Základné významy sú však “obdržať”, “dostať”, “stať sa”.V tomto podcaste si povieme:1. Get + podstatné meno/zámeno2. Get + prídavné meno3. Get + up, out, off, from...4. Get + minulé príčastie (dressed, lost...)5. Get + neurčitok6. Get + "-ing"Support me:www.buymeacoffee.com/TeacherViliamContact:www.spikuj.skenglishteacherviliam@gmail.comwww.facebook.com/EnglishTeacherViliamwww.instagram.com/english_teacher_viliamwww.tiktok.com/@englishteacherviliamhttps://twitter.com/spikuj_skSupport the show (https://www.buymeacoffee.com/TeacherViliam)

Podcast English Teacher Viliam Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Viliam
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.