IF: Introduction
18:44

IF: Introduction

01.05.2020
Vedeli ste, že if nemusíme používať iba v podmienkových vetách a že existujú aj bežné vetné konštrukcie s if? To znamená, že nie vždy musíme rozmýšľať nad 1., 2. a 3. podmienkou - hurááá :)Example: If she didn’t phone this morning, then she’s probably away.Avšak povieme si niečo aj o podmienkových vetách, ktoré si potom môžete vyskúšať v teste na https://spikuj.sk/index.php/2020/04/22/if-introduction/K dispozícii je aj worksheet.Contact:www.spikuj.skenglishteacherviliam@gmail.comwww.facebook.com/EnglishTeacherViliamwww.instagram.com/viliam_r Support the show (https://www.buymeacoffee.com/TeacherViliam)

Podcast English Teacher Viliam Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Viliam
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.