OFF THE CUFF ep.02
21:49

OFF THE CUFF ep.02

23.02.2020
OFF THE CUFF/ɒf ðə ˈkʌf/INFORMALdef.: If you say something off the cuff, you do not plan it or thinkg about it first. You say it without preparation.ex.: English Teacher Viliam said a few words off the cuff.Čo sa dozviete?Ako sa správať na hodine aby ste z nej vyťažili maximumPrečo robiť chyby?Ako tvoriť jednoduché vety aby ste čo najviac rozprávali (aj keď len hlúposti).Čo robiť keď slovo neviem alebo si neviem na neho spomenúť?Neimitujte americkú výslovnosť.BONUS- My last weekend (easy English): Ako by to mohlo znieť na hodine, keď sa ma učiteľ spýta aký bol môj víkend.Contact:www.spikuj.skenglishteacherviliam@gmail.comwww.facebook.com/EnglishTeacherViliamwww.instagram.com/viliam_rSupport the show (https://www.buymeacoffee.com/TeacherViliam)

Podcast English Teacher Viliam Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Viliam
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.