OFF THE CUFF ep.04 - TOP 5 mobilných aplikácií pre učenie sa angličtiny
20:31

OFF THE CUFF ep.04 - TOP 5 mobilných aplikácií pre učenie sa angličtiny

11.05.2020
Vybral som pre Vás TOP 5 mobilných aplikácií, ktoré Vám pomôžu pri učení sa Anglického jazyka. Výborný doplnok k Vašim kurzom. V podcaste si povieme na čo sú aplikácie zamerané a ako fungujú.- Rosetta Stone: https://www.rosettastone.com/- FluentU: https://www.fluentu.com/- Busuu: https://www.busuu.com/- Mooveez: https://www.mooveez.com/- Duolingo: https://www.duolingo.com/Contact:www.spikuj.skenglishteacherviliam@gmail.comwww.facebook.com/EnglishTeacherViliamwww.instagram.com/viliam_rSupport the show (https://www.buymeacoffee.com/TeacherViliam)

Podcast English Teacher Viliam Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Viliam
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.