Ako na produktové inzeráty v Google Ads rýchlo, efektívne a automatizovane? (Štefan, Blue Winston)
27:55

Ako na produktové inzeráty v Google Ads rýchlo, efektívne a automatizovane? (Štefan, Blue Winston)

06.01.2019

V tomto rozhovore sa budeme zaoberať personalizovanou produktovou inzerciou v Google Ads a konkrétne nástrojom na jej tvorbu – Blue Winstonom. Porozprávať o ňom nám prišiel projektový manažér celého projektu Štefan Chochláč. Pokiaľ sa chcete dozvedieť, ako si vytvoriť desiatky tisíc cielených reklamných sád aj s kľúčovými slovami doslova za pár minút, tento rozhovor je presne pre vás.


https://www.ecommercebridge.sk/produktove-inzeraty-blue-winston/

Podcast Ecommerce Bridge je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.