Ako sa zmenil Zľavomat po vstupe globálneho investora (Aleš Mlátilík, CEO v Zľavomat)
27:57

Ako sa zmenil Zľavomat po vstupe globálneho investora (Aleš Mlátilík, CEO v Zľavomat)

14.05.2019

  Aleš Mlátilík je CEO Zľavomatu už skoro 5 rokov. Predtým pôsobil v General Electric a tesne pred Zľavomatom v Enerne na pozícii riaditeľa investícii. Budeme sa rozprávať o investíciách a o vstupe Secret Escapes do českého Slevomatu a slovenského Zľavomatu. Rozoberiem témy ako: kedy vstúpiť do firmy, kedy nechať niekoho vstúpiť do firmy, aké to má výhody a nevýhody. Čo priniesli Secret Escapes Zľavomatu a možno aj naopak.   

V rozhovore sa dozviete:
  • 1:02  prečo Aleš prešiel z korporácií a sveta veľkých firiem do niečoho menšieho, ako je Zľavomat;
  • 4:01 čo ho zaujalo na pracovnej ponuke od Zľavomatu;
  • 7:15 aký posun firmy vníma od vstupu Secret Escapes, čo sa zmenilo a čo naopak ostalo;
  • 11:38 koľko percent obchodu pochádzalo z Česka a Slovenska pred vstupom Secret Escapes, aký podiel má globálny trh teraz a aké plány majú do budúcnosti;
  • 14:59 aké metriky dostali od Secret Escapes, aké ciele si stanovili a ako vyzerá ich spolupráca a komunikácia;
  • 17:30 aké know-how v marketingu a obchode im priniesol vstup globálnej spoločnosti a naopak, čo sa naučili v Secret Escapes od nich;
  • 22:11 aké špecifiká pozoruje v zahraničí a aký prístup zvolili v Čechách a na Slovensku;
  • 26:40 ako Secret Escapes vyriešili vedenie firmy, ponechali české vedenie alebo si dosadili vlastných ľudí.

Podcast Ecommerce Bridge je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.