Ako pracovať a pristupovať k SEO z pohľadu na výber CMS e-shopu. (Pavel Ungr, SEOloger)
23:18

Ako pracovať a pristupovať k SEO z pohľadu na výber CMS e-shopu. (Pavel Ungr, SEOloger)

09.04.2019

 

Ako vybrať najlepší CMS pre váš e-shop a kedy začať riešiť SEO? O tom sme sa rozprávali v našom druhom rozhovore s jedným z najznámejších SEO špecialistov v Česku a na Slovensku Pavlom Ungrom. poradil aj podľa čoho CMS vybrať tak, aby vám e-shop bez problémov fungoval dlhodobo a akým chybám sa vyvarovať pri rozbiehaní a zmenách v e-shope.

V rozhovore sa dozviete:

0:31 či si myslí , že na SEO je potrebné myslieť už pri výbere CMS,

1:55 čo je to najdôležitejšie na čo sa pozerať pri open source a krabicových riešeniach,

4:41 či má skúsenosti s globálnymi krabicovými riešeniami, ktoré sú vyslovené zlé alebo nebezpečné pre naše lokálne podmienky,

8:44 aký má názor na Shoptet a jeho krabicové riešenia,

11:19 aké riešenie je najlepšie pre e-shopy so špecifickým tovarom, ktoré si vyžadujú zložitú filtráciu,

12:43 ako získať reálne referencie na riešenia, o ktoré máte záujem,

14:36 na aké problémy by chcel upozorniť, pretože ich rieši u e-shopov často a opakovane

17:23 akým spôsobom rieši e-shopy, ktoré majú od vývojára viac XML feedov a veľa podstránok, ktoré sa následne nezobrazujú v organickom vyhľadávaní, nahrať obsah duplicitne alebo ho nenahrávať vôbec?

22:02 čo by na záver chcel odkázať e-shopistom z pohľadu SEO

Podcast Ecommerce Bridge je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.