Aké bezpečnostné riziko môže priniesť exspirovaná doména?
19:29

Aké bezpečnostné riziko môže priniesť exspirovaná doména?

23.04.2019

Fero Volár robí vo Websupporte šéfa B2B salesu, robil systémového administrátora a dlhodobo sa zaoberá internetovým biznisom. Bavili sme sa spolu o tom, ako sa dá zneužiť váš email pri exspirovaní domény. O tejto téme sa málo hovorí, ale nechať expirovať svoju doménu môže predstavovať veľké bezpečnostné riziko. Vypočujte si náš rozhovor a dozviete sa, na čo si dávať pozor, ak nechcete, aby boli vaše údaje zneužité.

V rozhovore sa dozviete:

  • 3:08 kedy sa vaša exspirovaná doména stáva zaujímavou pre útočníkov
  • 6:44 ako sa viete brániť, ak už niekto kúpil vašu exspirovanú doménu
  • 10:10 čo má užívateľ spraviť pred tým, než nechá exspirovať doménu
  • 15:07 kedy sa vám môže stať, že niekto bude posielať emaily vo vašom mene

Podcast Ecommerce Bridge je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.