Vymeniť stabilné firmy za vlastný startup? (Radoslav Balajka, Luigi’s Box)
25:48

Vymeniť stabilné firmy za vlastný startup? (Radoslav Balajka, Luigi’s Box)

30.07.2019

 Rado Balajka je riaditeľ stredoeurópskeho startupu Luigi's Box, nástroja, ktorý slúži na zlepšenie vyhľadávania produktov v e-shopoch. Rozprávali sme sa o tom, kedy je vhodný čas na to, opustiť svoju prácu a pustiť sa do budovania startupu. Dozviete sa, prečo Rado opustil svoje prvé úspešné podnikanie, ako zohnal investora pre svoj nový nápad, ako časovo náročné je rozbiehať startup aj to, či všetko to úsilie stojí za to.

V rozhovore sa dozviete:

0:58 kde začal pracovať hneď po škole, kedy a prečo túto firmu opustil, kedy podľa neho nastáva správny moment pre zmenu práce;
4:38 ako je to s financiami a klientmi v prvých rokoch, na čo sa musí človek pripraviť keď chce rozbiehať nový biznis;
10:30 kedy a prečo sa rozhodol, že ide robiť Luigi's Box, kedy sa s vedľajšieho projektu stal hlavný biznis;
16:44 ako a kde zohnal investora pre Luigi's Box;
21:01 ako je časovo vyťažený a či hodnotí že to stálo za to;
22:36 ako preklenúť začiatok, keď sa biznisu nedarí.

Podcast Ecommerce Bridge je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.