Jak expandovat na zahraniční trhy a na základě čeho je vybírat (Marcel Vašš, CEO ETARGET)
28:59

Jak expandovat na zahraniční trhy a na základě čeho je vybírat (Marcel Vašš, CEO ETARGET)

17.12.2018
Každá úspěšná firma po čase zvažuje expanzi do zahraničí. Jak si však vybrat vhodnou zemi? Reklamní platforma ETARGET, která momentálně působí na sedmi trzích si zažila už leccos. Marcel nám poví, jak museli klepat na dveře polské firmě, nebo jak museli shánět potvrzení autorů na PPC odkazy v Srbsku. Jaký význam může mít expanze na zahraniční trhy - je to vždy jen o zisku? Pokud vás tato problematika zajímá, neváhejte si poslechnout náš rozhovor!

Podcast Ecommerce Bridge je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.