Čo musí mať výkonný e-shop? (Daniel Duriš, Basta Digital)
24:31

Čo musí mať výkonný e-shop? (Daniel Duriš, Basta Digital)

25.06.2019

 Daniel Duriš je v agentúre Basta Digital od jej začiatku, momentálne je na pozícii hlavného konzultanta. V rozhovore sa dozviete, čo všetko s klientmi rieši. Okrem toho zistíte, ako si môžete vyladiť e-shop, tak, aby bol čo najvýkonnejší, ako môžete využiť lokálne vyhľadávanie v Googli a ďalšie užitočné tipy. 

V rozhovore sa dozviete:

0:45 čo ich agentúra vie urobiť pre klienta, aká je jeho úloha na pozícii hlavný konzultant;

3:45 s akými problémami sa na weboch klientov stretáva najčastejšie, čo im chýba a čo robia nesprávne;

5:47 ako sa môže e-shop takýmto problémom vyhnúť;

10:35 s akými netypickými požiadavkami za ním klienti chodia;

12:07 ako vie online pomôcť zvýšeniu návštevnosti v kamennej predajni, prečo a ako využívať Google lokálne vyhľadávanie;

16:58 čo sú Google Posts a ako ich môžu firmy využívať;

17:58 must have výkonného e-shopu;

21:07 kedy prvý krát zaznela myšlienka, že SEO je mŕtve, a čo SEO čaká v budúcnosti.

Podcast Ecommerce Bridge je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.