Staré mosty v zlom stave – aký je plán nápravy?
12:51
Podcast: Dopodrobna

Staré mosty v zlom stave – aký je plán nápravy?

26.01.2022
NKÚ konštatuje, že počet mostov v zlom či dokonca havarijnom stave stúpol dva a pol násobne. Nedostatok peňazí je len časť problému. Ako stav zlepšiť? Odpovede ponúknu – autor knihy Mosty na Slovensku Peter Paulík z Katedry betónových konštrukcií a mostov, dopravný analytik Ján Kovalčík, riaditeľ Správy a údržby ciest Prešovského samosprávneho kraja Marcel Horváth, minister dopravy Andrej Doležal, košický župan Rastislav Trnka, trenčiansky župan Jaroslav Baška.

Podcast Dopodrobna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.