Maroš Žilinka podpísal dohodu s ruským partnerom. Čaká ho trest?
21:12
Podcast: Dopodrobna

Maroš Žilinka podpísal dohodu s ruským partnerom. Čaká ho trest?

19.01.2022
Cesta Maroša Žilinku do Moskvy rozvírila politické vody. Téma otvára niekoľko otázok: Aké silné postavenie má náš GP oproti iným európskym kolegom? Je zmluva s ruským partnerom, ktorý je na sankčnom zozname EÚ bežná? Ako presne teda fungujú európske sankcie? Môžeme na ne príhodne pozabudnúť? A musíme to Bruselu nejako vysvetľovať? Ak by sa začalo disciplinárne konanie voči M. Žilinkovi, ako to vyzerá? Odpovede majú prof. Tomáš Stremy z PF UK, analytik Jozef Hrabina, minister zahraničných vecí Ivan Korčok, europoslanec Vladimír Bilčík a Soňa Juriková.

Podcast Dopodrobna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.