Čo vieme o očkovaní detí proti Covidu a prípadnom odškodnení nežiaducich následkov vakcíny?
18:05
Podcast: Dopodrobna

Čo vieme o očkovaní detí proti Covidu a prípadnom odškodnení nežiaducich následkov vakcíny?

15.12.2021
Dali by ste zaočkovať svoje deti proti Covidu? Ako štát chráni svojich občanov v prípade, že sa po očkovaní „čosi zvrtne“? Odpovede a argumenty majú pediatričky MUDr. Elena Prokopová a MUDr. Marta Špániková, odborník na očkovanie v špeciálnych situáciách Prof. MUDr. Miloš Jeseňák a advokát JUDr. Ivan Humeník, ktorý sa špecializuje na medicínske právo.

Podcast Dopodrobna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.