Človek so srdcom prasaťa: Je to budúcnosť transplantácií?
20:32
Podcast: Dopodrobna

Človek so srdcom prasaťa: Je to budúcnosť transplantácií?

13.01.2022
Orgánov je málo, čakateľov na transplantáciu pribúda. Prijali by ste srdce prasaťa alebo obličku opice? Prečo to nie je také jednoduché? A viete, ktorý orgán sa u nás transplantuje najčastejšie a ktorý nám vymenia len v zahraničí? Odpovede ponúknu kardiologička Eva Gonçalvesová, pneumologička Marta Hájková a nefrológ Martin Chrastina.

Podcast Dopodrobna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.