Sú naše tresty za marihuanu drakonické?
19:43
Podcast: Dopodrobna

Sú naše tresty za marihuanu drakonické?

13.12.2021
Tresty za marihuanu môžu byť vyššie než za vraždu. Pestovateľ môže dostať viac než distribútor. Od čoho to závisí? A najmä, dočkáme sa zmiernenia trestov? Rôzne pohľady ponúknu europoslanec Michal Šimečka, lekár Ľubomír Okruhlica a advokát Igor Ribár. V spravodajskom podcaste Rádia Expres Dopodrobna tému rozoberie Soňa Juriková, Martina Pastorová a Pavel Vrbičan.

Podcast Dopodrobna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.