Napätie na Ukrajine nepoľavuje: Čo to znamená pre nás?
16:42
Podcast: Dopodrobna

Napätie na Ukrajine nepoľavuje: Čo to znamená pre nás?

23.12.2021
EÚ, NATO, Rusko aj OSN sú znepokojení z vývoja udalostí na Ukrajine, no zatiaľ to na zmier nevyzerá. Čo by eskalácia znamenala pre Slovensko? A súvisí to s poloprázdnymi zásobníkmi ruského plynu? Odpovede ponúknu analytici Karel Hirman z SFPA a Michal Lebduška z AMO.

Podcast Dopodrobna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.