Povinné očkovanie proti Covidu - má u nás šancu?
16:50
Podcast: Dopodrobna

Povinné očkovanie proti Covidu - má u nás šancu?

03.12.2021
Viete, koľko povinných očkovaní na Slovensku musíte za život absolvovať? Pridá sa k nim aj vakcína proti koronavírusu? V novom spravodajskom podcaste Rádia Expres "Dopodrobna" sa Soňa Juriková a Dominik Matulaj pýtajú nielen to, či je to nápad v súlade s ústavou, ale aj to, či máme inú možnosť, ako zatočiť s pandémiou.

Podcast Dopodrobna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.