Prezidentka podpísala novelu zákona o zbraniach. Naozaj zvýši bezpečnosť alebo ide len o vrtoch Bruselu?
27:05
Podcast: Dopodrobna

Prezidentka podpísala novelu zákona o zbraniach. Naozaj zvýši bezpečnosť alebo ide len o vrtoch Bruselu?

17.12.2021
Na Slovensku máme na európske pomery „poctivú“ legislatívu o zbraniach. Napriek tomu sa dočkala novely – čo priniesla? Argumenty za aj proti majú: minister hospodárstva Richard Sulík, psychológ Robert Mathé, strelci Ľudovít Miklánek a Rastislav Maršálek aj poľovník Alojz Kaššák.

Podcast Dopodrobna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.