Omikron už u nás dominuje. Čo s tým?
13:34
Podcast: Dopodrobna

Omikron už u nás dominuje. Čo s tým?

21.01.2022
Omikron nie je taký neškodný, ako by sme radi verili. Matej Mišík z Inštitútu zdravotných analýz upozorňuje, že v Južnej Afrike výrazne stúpli úmrtia aj niekoľko mesiacov po odznení vrcholu tejto vlny. Znepokojujú ho aj dôsledky, aké môže mať na naše myslenie.

Podcast Dopodrobna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.