Podcast:Dobrú chuť

Aké sú naše najobľúbenejšie miesta na jedenie

19.02.2020
Normálne to vyzerá nejako takto: zavoláme si hosťa, ktorý nám rozpráva, ako sa robí dobrý hamburger, bao žemľa, fish and chips, ako spraviť buchtu, dorobiť skvelé víno či modernú piváreň.Pýtame sa na jedlo aj na podnikanie, či sa dá zarobiť na koláčoch aj exkluzívnych dezertoch. Ale čo viete vlastné o nás?Dnešná epizóda podcastu Dobrú chuť je špeciálna, pretože hosťami budeme my sami a my sami budeme rozprávať, čo, prečo a kde nám chutí.

Podcast Dobrú chuť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK