Podcast:Dobrú chuť

Fertucha: Kam zmizli koláče, ktoré piekli naše babičky

18.12.2019
Možno máte iné spomienky. No tie moje sú takéto: stojíme okolo kuchynského stola u babky, ktorá naň naťahuje cesto na štrúdľu.Alebo spolu pečieme buchty, všetko je od múky… a keď sa o ne o niekoľko rokov neskôr pokúsim sám a nevydaria sa, so smiechom mi hovorí, že v recepte predsa chýbajú niektoré suroviny - veď načo by mi ich písala, to predsa každý vie, že tam patria.Lenže dnes akoby všade narazíte na cheesecake. No je ťažké ak nie nemožné zohnať dobrú bublaninu, hrnčekový koláč, dobrú bábovku či nebodaj štrúdľu.V podcaste Dobrú chuť o jedle a jedení, varení a dnes aj pečení sa spolu s Fertuchou pokúsime zistiť, kam sa podeli poctivé koláče.

Podcast Dobrú chuť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK