Strategická práca s influencermi v Berlin Brands Group (Lucia Roštášová) #13
50:46

Strategická práca s influencermi v Berlin Brands Group (Lucia Roštášová) #13

29.04.2021

Ako pracovať s malými aj veľkými influencermi, aby to dávalo zmysel obom stranám? Čo si všímať pri výbere, ako nastaviť spoluprácu či vyhodnotiť ju? Odpovedala Lucia Roštášová, Digital Brand Strategist vo firme Berlin Brands Group, ktorej patrí obľúbená značka Klarstein.

Pridajte sa do FB skupiny: www.facebook.com/groups/doba.digitalna

Web: www.tonydubravec.com

Instagram: www.instagram.com/tonydubravec

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Podcast Doba digitálna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.