Úvod do sveta NFT (Tino Hrnčiar) #17
33:49

Úvod do sveta NFT (Tino Hrnčiar) #17

09.06.2021

NFT alebo non-fungible token je téma, ktorá je síce nová, ale jej počiatky sú tu s nami už dlho. Tino Hrnčiar je fanúšikom NFT, skúsil svoje kúpiť, cez svoju značku Life is Porno už jedno aj vydražili. Využil som chvíľu, keď sme spolu robili veľký rozhovor o jeho knihe, a prebrali sme práve aj túto tému spojenú s blockchainom.

Pridajte sa do FB skupiny: www.facebook.com/groups/doba.digitalna

Web: www.tonydubravec.com

Instagram: www.instagram.com/tonydubravec

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Podcast Doba digitálna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.